CHUSTO-WARSZTATY!

      Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:cieszyć się bez powodu,być ciągle czymś zajętymi domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie.

(Paulo Coelho)

        Tak mały człowiek PRAGNIE bliskości,która daje mu poczucie bezpieczeństwa i miłości.Potrzebę tą możemy zapewnić naszemu dziecku i sobie wiążąc się z nim w chustę. Korzyści,jakie wynikają z noszenia dziecka nie na rękach a w kilku metrach materiału jest wiele,ale wymienię tylko kilka z nic

        Te które są podstawowe dla naszego maleństwa:

+kontakt fizyczny z rodzicem daje poczucie bezpieczeństwa

+noszenie pozwala spokojniej przyjąć wszelkie bodźce płynące z tego wielkiego świata ( przez kołysanie wyciszamy układ nerwowy)

+noszenie wzmacnia ufność podstawową we własne siły ( moi rodzice mnie kochają,to ja mogę wiele)

+noszenie ma bardzo dobry wpływ na samopoczucie maleństwa ( jak my się źle czujemy,to też potrzebujemy, żeby ktoś nas przytulił, uścisnął- dotyk pomaga).

        Te wynikające dla rodziców:

+pomoc dla świeżo upieczonych rodziców

+uwolnienie rąk i odciążenie kręgosłupa,

+włączenie dziecka w codzienną rutynę dnia

+chusta pokonuje wszelkie problemy architektoniczne ( dla niej nie ma sklepów, urzędów,komunikacji miejskiej bez podjazdów, czy za wysokich krawężników)

+tatusiowie budują kontakt emocjonalny z dzieckiem, który mama stworzyła przez 9 miesięcy.

Być może powiecie Państwo: kilka metrów materiału, jak ja sobie z tym poradzę? Otóż poradzicie sobie, najlepiej z pomocą doradcy chustowiązaniowego.Ta osoba pokarze Wam w jaki sposób "okiełznać tego stora" :) ,jaką chustę wybrać najlepiej, a przede wszystkim nauczy Was,jak prawidłowo wiązać chustę.

     Pani Asia z 'Maybe Baby', specjalista ClauWi pokaże wszystkie najlepsze i najbardziej odpowiednie wiązania, aby noszenie było bezpieczne, mądre i cudownie bliskie!

Czas trwania szkolenia: zajęcia indywidualne około 2 godz.

Zapisy:  zakładka kontakt

Copyright (c) CE-M 2018. All rights reserved.
Designed by olwebdesign.com