BEATA KOSTUSIK Położna, konsultant ds. laktacji (kontakt tel.: 605 197 972)

BEATA    Pracuję na sali porodowej, gdzie wspieram przyszłe Mamy oraz pomagam Dzieciom przyjść na świat. W trakcie wizyt domowych  po powrocie  ze szpitala pomagam Rodzicom odnaleźć się w nowej szczególnej roli Mamy i Taty w opiece nad ich Dzieckiem.

       Pracując jako wykładowca szkoły rodzenia zdobyłam szerokie doświadczenie w zakresie prowadzenia zajęć grupowych oraz indywidualnych przygotowujących przyszłych rodziców do porodu, pielęgnacji noworodka i problemów połogu. Wiedza i umiejętności, którymi dzielę się z Rodzicami poparte są zarówno wiedzą "książkową" jak i  doświadczeniem w pracy z młodymi Rodzicami ich troskami, obawami, pytaniami.

      Jestem magistrem położnictwa, starszym asystentem w dziedzinie pielęgniarstwa położniczego, kierownikiem szkoły rodzenia. Ukończyłam  podyplomowe studia menedżerskie z ochrony zdrowia oraz liczne kursy i szkolenie w zakresie doskonalenia zawodowego. Prywatnie jestem mamą Hani, Konrada i Basi:)

MAŁGORZATA MILEWICZ Położna, Certyfikowany Doradca Laktacyjny (CDL) (tel.: 697 576 565)

      MałgorzataW 2016 roku ukończyłam studia na Wrocławskim Uniwersytecie Medycznym uzyskując tytuł magistra położnictwa. Swoją zawodową przygodę z położnictwem rozpoczęłam w Zespole Opieki Zdrowotnej w Oławie gdzie mogłam otaczać swoją opieką największy skarb rodziców jakim jest ich nowonarodzone dziecko. Obecnie pracuję na oddziale położniczo-noworodkowym Szpitala Specjalistycznego im. A. Falkiewicza we Wrocławiu, starając się przekazywać świeżo upieczonym rodzicom informacje umożliwiające im prawidłowe wejście w „świat rodzicielstwa”.

      W mojej pracy ważny jest nieustanny rozwój dlatego stale dokształcam się uczestnicząc w kursach, szkoleniach, konferencjach. Szczególną część w mojej pracy zajmuje tematyka promocji karmienia piersią. W 2018 roku uzyskałam tytuł Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego. Dzięki zdobytej w tym zakresie wiedzy mogę wspierać oraz profesjonalnie pomagać mamom w trudnościach związanych z karmieniem piersią jednocześnie wspomagając prawidłowy rozwój dzieci od ich pierwszych dni.

 

KINGA WOŹNIAK Położna, Certyfikowany Doradca Laktacyjny (CDL) (tel.: 792 526 424)

      KingaJestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie w 2010r. uzyskałam tytuł licencjata położnictwa. Studia magisterskie kontynuowałam we Wrocławiu na ówczesnej Akademii Medycznej. W trakcie mojej drogi zawodowej opiekowałam się zarówno kobietami w ciąży, jak i podczas porodu i połogu. Pracując na oddziale położniczo-noworodkowym, pomagałam świeżo upieczonym rodzicom w tych szczególnych chwilach po porodzie. Jako położna środowiskowo-rodzinna opiekuję się także noworodkami i mamami po powrocie ze szpitala do domu, a uzyskany przeze mnie tytuł CDL pozwala na profesjonalną pomoc kobietom na każdym etapie laktacji.

      Obecnie pracuję na Bloku Porodowym w Szpitalu Specjalistycznym im. A. Falkiewicza we Wrocławiu, gdzie towarzyszę parom podczas narodzin ich dziecka. Jest to wyjątkowe doświadczenie i jestem Wam wdzięczna za możliwość uczestniczenia w tak ważnej dla Was chwili. W codziennej pracy wspieram rodziców, jako kompetentnych i pewnych siebie opiekunów małego człowieka.

 

CENTRUM EDUKACJI – MAMA Powstało dla Rodziców i Dzieci!

 Naszym zadaniem jest praktyczne przygotowanie do porodu oraz okresu poporodowego. Wiedza, którą Rodzice zdobywają, podparta jest doświadczeniem zdobytym w pracy z Kobieta rodzącą oraz Jej Rodziną.

Nasza koncepcja

 • Szkolenie prowadzone jest w formie wykładów, warsztatów i ćwiczeń praktycznych
 • Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu i obejmują 5 spotkań po 2 godziny
 • Naszym celem jest przygotowanie przyszłych Rodziców do porodu, połogu oraz opieki nad noworodkiem.
 • Wizyty domowe zapewniające pomoc i wsparcie w pielegnacji noworodka.

Nasze atuty

 • Prowadzący z wieloletnim doświadczeniem praktycznym
 • Możliwośc obejrzenia Sali Porodowej
 • Program szkolenia zawiera tylko praktyczne i użyteczne informacje
 • Grupy (do10 par)
 • Przyjazna rodzinna atmosfera
 • Pozostajemy otwarci na Państwa potrzeby
 • Szeroka oferta szkoleń uzupełniających

RESET

Copyright (c) CE-M 2018. All rights reserved.
Designed by olwebdesign.com